Contact

Bezoekadres

Clubhuis “WSV de Peddelaars”

adres wielerbaan en clubhuis.

Bentincksdijk 17
7902 NA Hoogeveen


Postadres:

Secretaris WSV de Peddelaars

Drostenraai 69, 

7914 RV Noordscheschut

secretaris@wsvdepeddelaars

E-mail

Via onderstaande e-mailadressen is de vereniging te bereiken.

  beheer emailadres
Algemeen mailadres algemeen info@wsvdepeddelaars.nl
Voorzitter Steven Berends voorzitter@wsvdepeddelaars.nl
Secretariaat Richard Frans secretaris@wsvdepeddelaars.nl
Penningmeester Roelie Meinen penningmeester@wsvdepeddelaars.nl
Vice-Voorzitter Rudi Nagengast vicevoorzitter@wsvdepeddelaars.nl
Sponsoring Richard Luppers sponsoring@wsvdepeddelaars.nl
Ledenadministratie Bert Scholten ledenadministratie@wsvdepeddelaars.nl
Coördinator toer Arend Veenstra          toer@wsvdepeddelaars.nl
Wedstrijdsecretariaat Bertha Kroezen inschrijvingen@wsvdepeddelaars.nl
Coördinator Jeugd Johan Huitema jeugd@wsvdepeddelaars.nl
     
     
     
Clubcompetitie Kees van Bruggen clubcompetitie@wsvdepeddelaars.nl
Kleding Roelie Meinen kleding@wsvdepeddelaars.nl
Website beheerders Martijn Kamphuis website@wsvdepeddelaars.nl
Website beheerders Henk Lunenborg website@wsvdepeddelaars.nl
     
     

 

 

Internet

www.wsvdepeddelaars.nl

KvK-nummer

40045035

Bankrekening

NL71 RABO 0399 0598 81 t.n.v. W.S.V. de Peddelaars.

Clubhuis “De Peddelaars”

Bentincksdijk 17
7902 NA Hoogeveen

Start toertochten

U kunt op het sportpark: Bentinckspark parkeren. Het clubhuis is dan binnen loopafstand te bereiken.